Repartizarea pe compatimente

Nr. crt. Compartiment Numele si prenumele Functia Telefon

1.

Urbanism si amenajarea teritoriului

Pintea Ion

Referent

0731024832

2.

Implementare proiecte finantate si fonduri europene

Lazar Ecaterina

Consilier

0736386390

3.

Buget, finante, contabilitate, impozite si taxe

Scurtu Lucica

Inspector

0731024833

4.

Buget, finante, contabilitate, impozite si taxe

Crudu Vasile

Referent

0731024845

5.

Buget, finante, contabilitate, impozite si taxe

Acojocaritei Stefania

Inspector

0731024841

6.

Buget, finante, contabilitate, impozite si taxe

Pancu Maria

Inspector

0733911088

7.

Achizitii publice

Radu Dumitrita

Consilier

0731024844

8.

Consilier al Primarului

Manolache Octavian-Ionut

Consilier

0728166408

9.

Serviciul public de asistenta sociala

Brinzuca Cristina

Inspector

0731024839

10.

Serviciul public de aductiune cu apa si canalizare

Nemteanu Ion

Muncitor calificat

0722446275

11.

Serviciul public de aductiune cu apa si canalizare

Zanfir Ion

Muncitor necalificat

-

12.

Serviciul voluntar pentru situatii de urgenta

Tarita Niculai

Sef serviciu

0731024836

13.

Secretariat administrativ, juridic, stare civila, registrul agricol

Bici Anisoara

Secretar

0731024835

14.

Secretariat administrativ, juridic, stare civila, registrul agricol

Nita Virvara

Consilier

0758803362

15.

Secretariat administrativ, juridic, stare civila, registrul agricol

Tirdea Maria

Consilier

0731024840

16.

Secretariat administrativ, juridic, stare civila, registrul agricol

Pintea Ion

Referent

0731024832

17.

Secretariat administrativ, juridic, stare civila, registrul agricol

Mariei Mihaela

Reg. agricol

0744377250

18.

-

Caiea Elena

Guard

0742434511

19.

Locuinte, servicii si dezvoltare publica

Ropotoae Radu

Sofer

0785272002

20.

Locuinte, servicii si dezvoltare publica

Bocancea Vasile

Muncitor necalificat

-

21.

Locuinte, servicii si dezvoltare publica

Ignat Costica

Muncitor calificat

0733022777

22.

Biblioteca

Pintea Liliana

Bibliotecar

0731024838

23.

RECL

Conut Mihai

Manager RECL

0764439460

24.

RECL

Marcoci Vasile

Administrator IT

0766499708

25.

Reparatii si intretinere drumuri

Ungureanu Ionel

conducator

0736390702

26.

Reparatii si intretinere drumuri

Bocancea Vasile

muncitor necalificat

-

27.

Administrarea padurii si pasunilor comunale

Nastasa Petru

muncitor calificat

0731024843

28.

Administrarea padurii si pasunilor comunale

Onu Mihai

muncitor calificat

0731024846